Summer camp

Letní kemp pro děti: CODE Rebels spojuje vzdělání a sport!

CODE Rebels Summercamp

Chcete, aby vaše děti strávily léto zábavnou a užitečnou aktivitou? Pak je CODE Rebels správná volba pro vaši rodinu! Naši zkušení lektoři nabízejí kombinaci kódování a sportovních aktivit, které zajistí, že vaše děti nejenom zlepší své programovací schopnosti, ale také si užijí spoustu zábavy a přátelského prostředí.
Díky našemu intenzivnímu programu se vaše děti naučí základy kódování a tvorby webových stránek, mobilních aplikací a her. Budou mít možnost pracovat s moderními technologiemi a zlepšit své schopnosti, které mohou v budoucnu využít v různých oblastech.
Ale CODE Rebels není pouze o kódování! Naši lektoři se také zaměřují na sportovní aktivity, které zlepší fyzickou kondici a spolupráci mezi dětmi. Můžete očekávat širokou škálu sportů, jako je fotbal, basketbal, volejbal a další, které se budou odehrávat na našich venkovních hřištích v areálu Oáza v Říčanech. Navíc, děti budou mít možnost vyzkoušet si také různé aktivity jako chůze na laně.
CODE Rebels je určen pro děti ve věku od 6 do 15 let. Dětem, které nemají žádné zkušenosti s programovaním nebo naopak jsou již pokročilé. Děti jsou rozdělené dle věku a dovedností tak, abychom jim předali co nejvíce v oblasti IT vzdělání.
Kemp se koná na krásném místě, obklopeném přírodou, což poskytuje ideální prostředí pro učení a zábavu.
Přihlaste vaše děti na CODE Rebels letní kemp, aby si užily nezapomenutelné léto, naučily se nové dovednosti a poznaly nové přátele. Těšíme se na vás!

Navigace digitálním hřištěm: Odhalování dopadu technologie na chování dětí”

Ahojte, rodiče se zájmem o technologie a všichni zvědaví! Dnes se ponoříme do fascinujícího světa toho, jak technologie formuje chování našich malých miláčků. Od kouzelného světa videoher po stále se rozvíjející přítomnost chytrých telefonů, vliv je nezpochybnitelný. Takže si vezměte šálek kávy, pohodlně se usaďte a společně se vydáme na tuto cestu.

Přečíst článek »