Letní kemp pro děti: CODE Rebels spojuje vzdělání a sport!

CODE Rebels Summercamp

Chcete, aby vaše děti strávily léto zábavnou a užitečnou aktivitou? Pak je CODE Rebels správná volba pro vaši rodinu! Naši zkušení lektoři nabízejí kombinaci kódování a sportovních aktivit, které zajistí, že vaše děti nejenom zlepší své programovací schopnosti, ale také si užijí spoustu zábavy a přátelského prostředí.
Díky našemu intenzivnímu programu se vaše děti naučí základy kódování a tvorby webových stránek, mobilních aplikací a her. Budou mít možnost pracovat s moderními technologiemi a zlepšit své schopnosti, které mohou v budoucnu využít v různých oblastech.
Ale CODE Rebels není pouze o kódování! Naši lektoři se také zaměřují na sportovní aktivity, které zlepší fyzickou kondici a spolupráci mezi dětmi. Můžete očekávat širokou škálu sportů, jako je fotbal, basketbal, volejbal a další, které se budou odehrávat na našich venkovních hřištích v areálu Oáza v Říčanech. Navíc, děti budou mít možnost vyzkoušet si také různé aktivity jako chůze na laně.
CODE Rebels je určen pro děti ve věku od 6 do 15 let. Dětem, které nemají žádné zkušenosti s programovaním nebo naopak jsou již pokročilé. Děti jsou rozdělené dle věku a dovedností tak, abychom jim předali co nejvíce v oblasti IT vzdělání.
Kemp se koná na krásném místě, obklopeném přírodou, což poskytuje ideální prostředí pro učení a zábavu.
Přihlaste vaše děti na CODE Rebels letní kemp, aby si užily nezapomenutelné léto, naučily se nové dovednosti a poznaly nové přátele. Těšíme se na vás!