Summer camp

SUMMER CAMP
PRO DĚTI
Příměstský tábor  

Příměstský tábor plný sportu a programování
Pro děti od 6 do 16 let

V roce 2024 nabízíme lokality : Praha 6 a Říčany u Prahy 

SUMMER CAMP CODE Rebels

Přidejte se k nám na náš sportovně-programovací letní příměstský tábor, který pořádáme již šestým rokem v Říčanech u Prahy a tento rok taktéž v lokalitě Prahy 6, blízko od parků Letná a Stromovka.

V CODE Rebels spojujeme zábavu, vzdělání a pohyb! S více než 6 lety zkušeností se pyšníme tím, že poskytujeme nezapomenutelné letní zážitky pro děti všech věkových kategorií. Naše hlavní témata se zaměřují na programování a kolektivní sportovní hry, aby vaše děti zažily ideální kombinaci vzdělání a radosti. Děti rozdělujeme dle znalostí a věku do týmů, kde se v rámci vzdělávací části seznámí a naučí práce s technologiemi jako jsou programovacími jazyk: Scratch, JavaScript, Python a taktéž 3D modelování.

Inspirující programování pro budoucí génie: Naše tábory nabízí úžasnou příležitost pro děti objevovat svět programování. Naši zkušení lektoři představí dětem základy kódování a programování prostřednictvím interaktivních a zábavných aktivit. Bez ohledu na to, zda jsou úplní začátečníci nebo již mají nějaké zkušenosti, naše kurzy jsou přizpůsobeny pro každého.

6 500 Kč

Věk
6 - 16 let

Praha 6 - Bubeneč

Červenec
22.7. - 26.7.2024
Srpen
19.8. - 23.8.2024
Denně
od 08:30 do 17:00

Na Fialce - Říčany

Srpen
26.8. - 30.8. 2024
Denně
od 08:30 do 17:00

Využijte CODE Rebels sourozeneckou slevu

V případě přihlášení sourozenců získává druhý slevu 10%.

Tu uplatníte vložením poznámky “sourozenec” do textu k objednávce. Faktura se všemi instrukcemi vám bude vystavena a zaslána na email v červnu 2024.

Sportovně programovací tábor

Denní program od 08:30 do 17:00 plný programování, sportovních aktivit včetně výletů do okolí. Věříme, že fyzická aktivita je klíčovým prvkem celkového rozvoje dítěte. Naše kolektivní sportovní hry jsou navrženy tak, aby podporovaly týmovou spolupráci, rozvíjely motorické dovednosti a posilovaly zdravý životní styl. Fotbal, vybíjená, a další aktivity zajistí, že děti prožijí energické a zábavné dny.

Hlavní náplní je PROGRAMOVÁNÍ (2/5) a SPORT (3/5).

Naše tábory jsou organizovány v bezpečném prostředí, a naši instruktoři jsou vybráni s péčí a mají zkušenosti v práci s dětmi. Dbáme na to, aby každá skupina měla dostatečný počet dozorců, aby bylo zajištěno maximální bezpečí a pozornost pro každého účastníka.

V případě, že bude letní tábor zrušen z jakéhokoliv důvodu z naší strany, budou vám všechny peníze vráceny zpět.