Seznamte se s CODE Rebels 

"Technologie - dobrý sluha, ale zlý pán" 

Na začátku byla malá frustrace se školským systémem. Jsem Michaela, zakladatelka společnosti CODE Rebels navazující na projekt CODE Rebels. Jsem hlavně máma od 3 dětí narozených v generaci Z. To znamená, že se narodily do digitální doby, kdy mít v ruce nebo v jejich blízkosti chytrý telefon, kdy je dostupné všechno během vteřiny, je normální a běžné. Frustrace se školským systémem, který měl v osnovách výuku ICT pouze 2 roky z devíti na základní škole mě přivedla na myšlenku, něco s tím udělat a začít děti seznamovat aktivní formou s technologiemi již od útlého věku. 

Aktivní, interaktivní a hravou formou učíme děti  umět mluvit na počítačový program tak, aby udělal to, co po něm chtějí. Kromě přesahu do matematiky, fyziky a geometrii, taktéž využívají svou tvořivost a fantazii.

Na trhu jsme již 4 roky, odučili jsme přes 1000 dětí a přes 2000 hodin. Především máme štěstí, že náš tým tvoří skupina skvělých, vždy energických lektorů s velkým zájmem o technologie a chtíčem své poznatky dále předávat. Toto všechno by se neudálo za pomoci mé věrné parťačky, kolegyně a nyní taktéž kamarádky Linette.

 

Michaela 

Majitelka